Projekt slovy dětí

 

Překvapilo mě, že jsme našli malé žabičky kuňky. Palec nahoru bych dala hře „kuňčí reflex“. Moc bych se chtěla zúčastnit znovu, protože se mi to velmi líbilo. Snad se zase uvidíme 🙂

žákyně 5. třídy ZŠ Jižní předměstí Rokycany

Překvapila mě kuňka žlutobřichá, pulci a velké louže. Bavila mě myšlenková mapa. Chtěl bych se zúčastnit znovu, protože jsme měli dobré pomocníky a protože se mi to líbilo.

žák 4. třídy ZŠ Blovice

Mě zaujalo, jak jsme dostali lupy a chytali do nich hmyz. Líbila se mi ta žába a nelíbilo se mi, že jsem zapadla do bahna. Chtěla bych se zase zúčastnit.

žákyně 4. třídy, ZŠ Blovice

Překvapilo mě, že jsme viděli tolik žabiček a malé pulce s nožičkama a ocáskem. Krásná příroda a krásná společnost a hodně zážitků.

žákyně 4. třídy, ZŠ Blovice

Zaujalo mě, že jsme se s kuňkou opravdu setkali, a jak jsme stavěli ty panely. A pochod. Dal bych palec nahoru kuňce žlutobřiché a rád bych se zúčastnil podobné akce znovu. Třeba jít stopovat bobry.

žák 4. třídy, ZŠ Blovice

Na projektu mě zaujalo, že larva vážky je podvodní brouk, a že listonoh může být tak velký. Dal bych like všemu.

žák 5. třídy, ZŠ Dobřany

Mě překvapilo, že bláto, které vypadalo suše, bylo tekuté. Zaujala mě příroda, kuňka žlutobřichá a listonoh letní. Bavilo mě montovat ceduli. Ráda bych se zúčastnila znovu, protože to bylo super!

žákyně 5. třídy, ZŠ Dobřany

Zaujalo mě, že tady u nás je krásná příroda, jen ji najít 🙂 Palec nahoru bych dala kuňce, listonohovi a projektu Natura. Chtěla bych se opět zúčastnit, protože příroda tam kolem je překrásná a stejně tak i živočichové.

žákyně 5. třídy, ZŠ Dobřany